AKCE


Děda nám utíkal, i když měl přítěž
DOVOLENÁ V HARRACHOVĚ (červenec 2002)

První týden v červenci jsme byli na dovolené v Harrachově společně s babičkou a dědou. Psíci s námi samozřejmě byli taky.

Bydleli jsme v hotelu Junior FIT & FUN . Ubytování to bylo pěkné, velké pokoje, dostatek prostoru, bazén, ping pong, billiard, to vše bylo moc fajn. Ale na obědy a večeře jsme chodili raději jinam, protože v restauraci hotelu byl velmi malý výběr jídel a navíc jídlo i pití bylo velmi drahé.

Na výlety jsme chodili převážně všichni společně, přičemž kočárek většinou tlačil děda, aby nám příliš neutíkal. Občas měl i černého pasažéra, kterého jsme ovšem brzy odhalili a tak zase musel ťapkat po svých.

Jen jednou jsme se rozdělili a šli dvě různé trasy, i když původně jsme vyšli společně a došli tak až na místo zvané Krakonošova snídaně. Odtud pak ženy, děti a psi odešli podél říčky Mumlavy do Harrachova, zatímco muži se vydali projít snad půlku Krkonoš. Podívali se k prameni Labe a až na státní hranici s Polskem na Sněžné jámy, a pak se vydali zpět přes Vrbatovu boudu, Dvoračky a Ručičky do Harrachova. Fotoreportáž nejen z této cesty je zde.

A ne snad proto, že by se nám Krkonoše na jednu dovolenou zdály malé, ale spíše proto, že se naskytla možnost navštívit příbuzenstvo, vydali jsme se na jeden den také do Jizerkých hor. Navštívili jsme nádhernou obec Jizerka a pak horskou chatu U čápa, kde jsme strávili příjemné odpoledne.

Dovolená to byla velmi příjemná a nezbývá nic jiného než se těšit na další.

Chelsea - černý pasažér

Brigita s Editkou a Deniskou, Maruška s Pepou, Míša s Lukym a vpředu v židličce Lenička
SETKÁNÍ MAMINEK A MIMINEK (červen 2002)

Začátkem června se povedlo setkání čtyř maminek, které mají miminka přibližně stejně stará. Nejstarší miminko je Pepa, o den mladší je Editka, o dalších šest týdnů mladší je Lenda a nejmladší je Lukášek. V době setkání bylo miminkům od sedmi do deseti měsíců.

Jedniná Editka má už starší sestřičku, která se jmenuje Deniska a jsou jí necelé tři roky. Deniska se k miminkům chová velmi pěkně a je vůbec velmi milá a šikovná.

Tato sestava se sešla na zahradě jedné z nás a bylo to moc fajn, protože svítilo sluníčko a bylo teplo. Děti si hrály na dece a v ohrádce, Deniska se dokonce vykoupala a osvěžila ve vaničce. Maminky si mezitím popovídaly a vyměnily zkušenosti.

Opravdu velmi vydařený den.


Vodní nádrž Hostivař
VYCHÁZKA DO HOSTIVAŘE (březen 2002)

V březnu jsme si našli jedno volné odpoledne a vyrazili na vycházku do Hostivaře.

Bylo slunečno, i když ještě ne příliš teplo, ale to nám jen vyhovovalo.

Vzali jsme s sebou i pejsky. Ti se proběhli a setkali se s mnoha dalšími psímy kamarády, tatínek fotil, Lenička většinou spala a maminka byla moc spokojená, že jsou všichni pohromadě a venku.

Vodní nádrž Hostivař